Ознака: запад

Испораката од Северниот ток запрена поради ремонт – Дали западот ќе се санкционира себе си?

Руската компанија Газпром соопшти дека исклучиво од технички причини, поради ремонт е запрена испораката на гас за Европа преку гасоводот ...

Прочитај повеќе
  • ЧИТАНО
  • КОМЕНТИРАНО
  • ПОСЛЕДНО

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist