Ознака: оскари

Најлош или најдобар “лебедот” на Бјорк како македонска креација влезе во историјата на црвениот килим на Оскарите

Фустанот што го носеше Бјорк на 73 доделување на Оскарите во 2001 година како и насловната страна од нејзиниот албум ...

Прочитај повеќе
  • ЧИТАНО
  • КОМЕНТИРАНО
  • ПОСЛЕДНО

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist