Сите што сакаат принтани фотографии од галеријата во конкурeнција или од завршниот настан од пoнеделник 13. 06. 2022 можат да се обратат во Фото Лидија. Сликите се порачуваат со наведување на прецизната бројка од галериите за да се олесни процедурата. Разгледување на галериите и избор на фотографиите за принтање во Фото Лидија нема да биде овозможено. Тоа треба сами да го направите пред да се обратите во Фото Лидија со конкретен и прецизен број на слика.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist