Ознака: еверјска

Еврејска заедница – Бугарија да се извини за злосторствата, наместо да отвора центри со имиња на фашисти

Реакција по повод отворањето на бугарскиот културен центар “Ванчо Михајлов“ во Битола:Еврејската зедница и Фондот на холокаустот на Евреите од ...

Прочитај повеќе
  • ЧИТАНО
  • КОМЕНТИРАНО
  • ПОСЛЕДНО

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist