Editor

Editor

ЈАС ОСВЕН ХРИСТА НИШТО НЕМАМ – НОВА КНИГА ЗА НОВАТА СВЕТИТЕЛКА НА МПЦ, ПРЕПОДОБНАТА СТЕФАНИДА

ЈАС ОСВЕН ХРИСТА НИШТО НЕМАМ – НОВА КНИГА ЗА НОВАТА СВЕТИТЕЛКА НА МПЦ, ПРЕПОДОБНАТА СТЕФАНИДА

Во пресрет на канонизацијата на новата македонска светителка, преподобната маченичка Стефанида Битолско-Скадарска, во издание на Сестринството на Слепченскиот Манастир Св....

Page 1 of 116 1 2 116
  • ЧИТАНО
  • КОМЕНТИРАНО
  • ПОСЛЕДНО

Скорешно

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist