Ознака: bidnina kalifornija

Калифорнија пред рестрикции на струја поради топлотниот бран

Електричната мрежа во Калифорнија е пред сериозен предизвик, да воведе долги прекини во набдувањето со електрична енергија, поради долготрајните невообичаено ...

Прочитај повеќе
  • ЧИТАНО
  • КОМЕНТИРАНО
  • ПОСЛЕДНО

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist