Ознака: bidnina

Меѓународен Славјански Универзитет – Светски експертски искуства за дигитализацијата

Студентите на Меѓународниот Славјански Универзитет во Битола имаа ретка можност да го следат исклучителното предавање на тема „Дигитална трансформација“ од ...

Прочитај повеќе
Page 1 of 7 1 2 7
  • ЧИТАНО
  • КОМЕНТИРАНО
  • ПОСЛЕДНО

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist