Ознака: crkovno

Византиско Црковно Пеење во црквата „Рождество на Пресвета Богородица“ во Битола (ГАЛЕРИЈА)

Хорската смотра по повод празникот Мала Богородица, има потенцијал и амбиција да прерасне во фестивал на хорско пеење од меѓународен ...

Прочитај повеќе
  • ЧИТАНО
  • КОМЕНТИРАНО
  • ПОСЛЕДНО

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist