Утре (петок) прекини со водоснабдувањето поради реконструкција на водоводна мрежа во н. Недопирливи

Во текот на утрешниот ден (петок) 27.10.2023г, поради изведување на реконструкција на водоводната мрежа на ул. Стрчин во н.Недопирливи, со...

Прочитај повеќе
Page 1 of 12 1 2 12
  • ЧИТАНО
  • КОМЕНТИРАНО
  • ПОСЛЕДНО

Скорешно

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist